Skip to content Skip to footer

Alışılmışı terk et! Sıra dışı olanı iste!

Sıra dışı olanı iste!

Aklınıza gelmeyen ya da seri üretimi olmayan eğlenceli, fonksiyonel hobi ihtiyaçlarınızı üreterek, size daha renkli bir hayat sunmayı amaçlayan tasarım ve üretim firması. Güçlerini; daima insan hayatını gözlemlemekten alan, üretirken eğlenen benliklerinden alır. İç mimari ile endüstriyel tasarımı birleştirmek için tutkuyla çalışırlar. Tasarlanan ürünlerin en büyük özelliği kullanım amacı dışında bulunduğu mekanda bir tasarım objesi olarak yerini almasıdır. Günbegün Siz değerli imokırların (imoker) olumlu katkıları ile kendini geliştirmeyi amaçlar.Eyy Imokır!

Üretim Parçaları ve Gelişim

0 %
el yapımı ve üretimi
Sahip olduğun ürünlerin tamamı el ile özenle üretilmektedir.
0
özel kodlama

Sahip olduğun ürünün üzerindeki kod kaçıncı olduğunu belirler!

0 +
sıradışı ürünler

Tarzını farklı kılacak 10’dan fazla sıra dışı ürün seni bekliyor

0 +
mutlu Imokır!

200’den fazla kişi artık ailemize katıldı ve onlar artık IMOKIR!

İç mimari tasarım ve mobilya üretimi ile başlayan profesyonel meslek hayatımızı, Mimoza Mimarlık ve Root Ahşap olarak; Imok Endüstriyel Tasarım da birleştirdik. Müşteri kitlemize farklı alanlarda aksesuar bazında butik tasarımlar sunmayı hedefliyoruz.

Peki bu insanlar ne söyledi?

İnternette çok fazla araştırma yaptım. Boardlar hakkında ancak bir çoğunda problem yaşadım. Şöyle ki bir board aldığınızda bu board ile enerjinizi bütünleştirmeniz gerekiyor. Açıkcası hiç bu kadar keyifli olacağını ummazken. Aynı enerjiyle buluştum. Ürünü aldıktan sonra Imokır olduğumu söylediler:) Açıkcası bu deneyimden söyleyebilirim I’m OK!

Yiğit,

Ankara

Bir bisiklet sevdalısı olarak Jep Jep (bisikletimin adı) ile Türkiye’nin 42 şehrini gezdim. Binlerce kilometre yol yaptım. Ancak üstad yorgun düştü ve değişimin zamanı geldiğinde onu çalışma alanıma dahil etmenin yollarını arıyordum. Imok ile tanışmam bu şekilde başladı. Şuan Jep Jep yanımda sonsuz teşekkürler. I’m OK!

Özge,

Niğde

Bizi başka nerelerde bulabilirsin?

MESELA TRENDYOL'DA VARIZ!

HATTA HEPSİBURADA'DA VARIZ

TABİ Kİ N11.COM'DA DA VARIZ!

SEN NEREDEYSEN BİZ ORADAYIZ